Imieniny: Roberta i Patrycego

Noworoczne

Nowy Rok to dzień wyjątkowy. Zaczynamy go z nadzieją, że będzie dużo lepszy od poprzedniego. Warto z tej okazji złożyć życzenia, które będą obowiązywały przez cały rok.

By następny rok był BOSKI!

Kiedy nowy rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało litr szampana by się zdało trzeba opić wszelkie troski by następny rok był BOSKI!!!

przez pati114350% 46

Tyle szczęścia w Nowym Roku

Ile wpadek miał Kaczyński, Ile dziewczyn miał Łyzwiński, Ile Giertych miał miał idei, Ile w Tusku jest nadziei, Ile Lepper miał wyskoków, Tyle szczęścia w Nowym Roku !

przez nieważne50% 1

Niechaj fiskus Cię nie dręczy

Beczka wina wiadro wódki i utopić wszystkie smutki. W 2008 roku idź do przodu krok po kroku. Niech Cię nadmiar kasy męczy niechaj fiskus Cię nie dręczy. Niech rodzina żyje w kupie resztę mniej głęboko w dupie. Te życzenia śle od rana by umocnić smak szampana.

przez Kinga100% 1

Niech rodzina żyje w kupie

W 20** roku idź do przodu krok po kroku. Niech Cię nadmiar kasy męczy. Niechaj Fiskus Cię nie dręczy. Niech rodzina żyje w kupie. Resztę miej głęboko w dupie!!!

przez pinki1% 46

Jestem z Tobą w noworoczną noc

Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.

przez futurapa1% 1

Życzę Tobie w Nowym Roku

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, forsy góry i miłości, mnóstwa uniesień po zmroku, życzę Tobie w Nowym Roku

przez Mitwine100% 69

Silni wiarą i nadzieją

Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad...

przez moniwore50% 1

Niech od stycznia po grudzień

Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia po grudzień, Przez dwanaście miesięcy uśmiechają się ludzie.

przez juncture50% 1

Jak najlepszy dzień w starym

Wszystkiego naj naj w nowym roczku, żeby najgorszy dzień w nowym... roku był taki jak najlepszy dzień w starym... roku. Życzy...

przez electrola50% 1

W roku życzę Tobie ognia w kroku

W... roku życzę Tobie ognia w kroku rwania dupek gdzieś na boku byś w sobotę i niedziele topił ptaszka w innym ciele.

przez portane50% 1

W tym Nowym Roku niech Ci szczęście

W tym Nowym Roku niech Ci szczęście przy boku towarzyszy jak cień wiosenny... ...czy w dzień jasny... ...czy w noc ciemną...

przez Isodeve50% 1

W Nowym Roku tuż po balu oprócz

W Nowym Roku, tuż po balu oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu, proś niebiosa, by Ci dały, dużo seksu i gorzały. Do Siego Roku!

przez hipe100% 1

W Nowym Roku życzę Ci pomyślności

W Nowym Roku życzę Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.

przez Gnostute50% 1

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości

przez Aurowic50% 1

W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko

W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil... Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz...

przez Hotist50% 1

w (np2005) roku życzę Tobie ognia

w (np.2005) roku życzę Tobie ognia w kroku, zarywania dup na boku, byś w sobote czy niedziele gościł ptaszka w innym ciele.

przez saurant50% 1

Ucichły dźwięki sylwestrowego balu

Ucichły dźwięki sylwestrowego balu, już nie słychać huku fajerwerków... nadszedł Nowy Rok życzę Ci, wspaniałego roku 200...

przez Mechanival50% 1

Szczęścia co radość daje

Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Ci użyczy.

przez Oceaneca1% 1